Jak dodržet novoroční předsevzetí?

S novým rokem přicházejí i novoroční předsevzetí. Patříte také mezi lidi, kteří si dávají předsevzetí?

Dnes vám představím 5 nejčastějších předsevzetí a jak je opravdu dodržet. Statistiky ukazují, že 88% lidí své předsevzetí nedodrží a je to například proto, že nemají dostatečnou vůli. Já však vím, že je to proto, že předsevzetí jsou dávaná pouze na vědomé úrovni. Pokud si ale dáte předsevzetí a dáte povel i svému podvědomí, vaše šance na dodržení jsou opravdu velké. NLP techniky vám pomohou dosáhnout svých snů a cílů velmi jednoduše a rychle.

5 nejčastějších předsevzetí:

1. Přestat kouřit – ano toto předsevzetí je opravdu TOP a s letošním rokem a přicházejícím zákazem kouření v restauracích bude opravdu tím nejdůležitějším. A jaké techniky jsou nejvhodnější? Přemapování, swish a také hypnóza. Pokud jste se zalekli slova hypnóza, pak vám doporučuji si přečíst můj článek  Co je a co není hypnóza.

2. Zhubnout – druhé nejčastější předsevzetí. Kdo z nás by nechtěl po vánocích nějaké to kilo zhubnout? Avšak i toto předsevzetí se rychle vytrácí pokud není i na podvědomé úrovni. Pro tento cíl je nejvhodnější technika Land scape a hypnóza.

 

3. Zdravě jíst – připadá vám, že nejíte zdravě nebo ne dostatečně zdravě? Chtěli by jste to změnit, ale nakonec vás vždy zlákají sladkosti? Patříte mezi lidi, kteří se chtěj vzdát potravin s lepkem nebo potravin s cukrem? Není problém. Techniky Land scape a hypnóza vám s tím pomohou.

 

4. Začít sportovat – chcete si zlepšit figuru, udělat něco pro své tělo, ale po pár dnech v posilovně vaše předsevzetí vyprchává? I na tento cíl je velmi vhodná hypnóza a technika Land scape. Nastartujte svou podvědomou mysl a bude to pro vás jednoduché.

 

5. vydělat více peněz – kdo z nás by nechtěl si vydělat více peněz než v loňském roce? Jak toho ale dosáhnout? Vaše podvědomí je velmi mocné, vaše myšlenky taktéž. Člověk si může do života přitáhnout ledacos proč ne tedy více peněz.

 

Toto jsou nejčastější předsevzetí a možná, že jste si mezi nimi našli i to své. Pro všechna předsevzetí a jejich dodržení platí jedno důležité pravidlo a to nastartovat ho na podvědomé úrovni a co je ještě velmi důležité, musíte to opravdu chtít. Dávat si předsevzetí, která pro vás nejsou opravdu důležitá nemá smysl. Pokud tedy opravdu moc chcete, ale nedaří se vám předsevzetí dodržet doporučuji vám buď osobní koučink a hypnoterapii nebo změňte svůj život od základů a přihlaste se na KURZ NLP u Marie a Janka Michaličkových. Kurz je úžasně osobitý, plný informací i praktických ukázek. Pokud jste vedeni na úřadu práce, můžete zažádat o rekvalifikaci a začít tak měnit život nejen sobě, ale i druhým.

Pro ty kteří si chtějí splnit své sny mám malé doporučení. Udělejte si svou nástěnku snů, kterou budete mít připevněnou někde na očích, např. na lednici. Vystříhněte si z novin obrázky, které vám připomínají vaše sny nebo si stáhněte obrázky do počítače a vytvořte si plakát z vašich snů. Váš mozek, který bude denně vidět vaše sny si je uloží do podvědomí a tak bude pro vás dosažení snů a cílů mnohem jednodušší.

 

Držím vám palce a přeji velmi úspěšný rok 2016.

Vaše koučka Markéta